Nacházíte se zde: Úvod O nás

O nás

Naše firma se zabývá prodejem a pronájmem nových a použitých varhan se specializací na Českou a Slovenskou republiku. Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní služby zakládající se na přijatelných cenách a dostupných službách. Přicházíme proto s řešením, jak si bez starostí pořídit vlastní varhany, na kterých můžete kdykoliv trénovat nebo vyučovat. Zaměřujeme se na prodej špičkových značek v oblasti digitálních, analogových a píšťalových varhan jako jsou značky Eminent, Johannus, Content, Viscount, Ahlborn,… které mají dlouholeté zkušenosti s výrobou varhan.

Hudba, zvláště vážná, má v Čechách velkou tradici podloženou známými skladateli, kteří Čechám přinesli svými úspěchy místo mezi ostatními zeměmi. I dnes je důležité vychovávat malé skladatele jako byl Smetana, Martinů, či Dvořák. K tomu všemu můžou dopomoci i varhany za rozumnou cenu, díky kterým můžete s dětmi cvičit doma, či v uměleckých školách a nemusíte ztrácet čas docházením do kostelů, kde většinou varhany mají.

Pořídit si vlastní varhany domů a nedocházet pravidelně na místa, kde se varhany vyskytují, už není takový problém jako dříve. Cena nástrojů se postupně snižuje a starší, ale přesto velmi kvalitní varhany, je možné pořídit už od několika tisíc, kde cenu ovlivňuje hlavně náročnost uživatele a prostředí, ve kterém se varhany vyskytují.

Nabízíme:

  • kvalitní nové i použité varhany
  • různé technologie – digitální, analogová, píšťalová
  • špičkové výrobce s velkou tradicí
  • pronájem varhan
  • odprodej nebo inzerci vašich varhan
  • seriózní a profesionální jednání
  • opravy a revitalizace varhan
  • poradenství v oblasti organologie

Historie

V roce 2011 si naše firma stanovila za cíl podporovat odvětví varhanictví v ČR a na Slovensku. Cílem je nejen starost o dosavadní varhany, jejich revitalizaci, ale i prodej cenově dostupných varhan nově se formujících varhaníku. V roce 2012 firma začíná poskytovat první služby v oblasti organologie a dodává první varhany. Firma se v tomto roce angažuje v poradenství a pomáhá s výběrem kvalitních nástrojů do škol, kostelů a domácností.